FIFA> Ystävyysottelut 2019> kesäkuu | Ystävyysottelut 2019> Kesäkuu' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
00:15 | Uruguay | - | Panama | 3: 0 (1: 0) | |
01:10 | Argentiina | - | Nicaragua | 5: 1 (2: 0) | |
09:30 | Thaimaa | - | Intia | 0: 1 (0: 1) | |
12:45 | Singapore | - | Solomonsaaret | 4: 3 (1: 0) | |
13:45 | Curaçao | - | Vietnam | 5: 4 (0: 0, 1: 1) pso | |
14:00 | Botswana | - | Sambia | 0: 1 (0: 0) | |
17:15 | Angola | - | Guinea-Bissau | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Nigeria | - | Zimbabwe | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Naisten MM-kisat 2019 Ranska> A-ryhmä | Naisten MM-kisat 2019 Ranska> Lohko A' border = '0' /> | ||||
20:00 | Norja | - | Nigeria | 3: 0 (3: 0) | |
FIFA> Naisten MM-kisat 2019 Ranska> B-ryhmä | Naisten MM-kisat 2019 Ranska> B-ryhmä' border = '0' /> | ||||
14:00 | Saksa | - | Kiina | 1: 0 (0: 0) | |
viisitoista | Espanja | - | Etelä-Afrikka | 3: 1 (0: 1) | |
FIFA> U21-ystävyysottelut 2019> kesäkuu | U21-ystävyysottelut 2019> kesäkuu' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ranska | - | Guatemala | 2: 1 (0: 0) | |
16:30 | Brasilia | - | Qatar | 5: 0 (3: 0) | |
FIFA> U20-maailmanmestaruuskilpailut 2019 Puola> Puolivälierät | U20 World Cup 2019 Puola> Puolivälierät' border = '0' /> | ||||
16:30 | KÄYTTÖ | - | Ecuador | 1: 2 (1: 2) | |
19:30 | Etelä-Korea | - | Senegal | 3: 2 (0: 1, 2: 2, 3: 3) pso | |
FIFA> U20-ystävyysottelut 2019> kesäkuu | U20-ystävyysottelut 2019> kesäkuu' border = '0' /> | ||||
12:35 | Kiina | - | Palestiina | 2: 0 | |
UEFA> EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko C | EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko C' raja = '0' /> | ||||
viisitoista | Viro | - | Pohjois-Irlanti | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Valko-Venäjä | - | Saksa | 0: 2 (0: 1) | |
UEFA> EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko E | EURO-karsinnat 2019/2020> Ryhmä E' raja = '0' /> | ||||
14:00 | Kroatia | - | Wales | 2: 1 (1: 0) | |
viisitoista | Azerbaidžan | - | Unkari | 1: 3 (0: 1) | |
UEFA> EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko H | EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko H' raja = '0' /> | ||||
14:00 | Islanti | - | Albania | 1: 0 (1: 0) | |
viisitoista | Moldavia | - | Andorra | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Turkki | - | Ranska | 2: 0 (2: 0) | |
UEFA> EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko I | EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko I' raja = '0' /> | ||||
viisitoista | Venäjä | - | San Marino | 9: 0 (4: 0) | |
19:45 | Belgia | - | Kazakstan | 3: 0 (2: 0) | |
19:45 | Skotlanti | - | Kypros | 2: 1 (0: 0) | |
UEFA> EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko J | EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko J' raja = '0' /> | ||||
viisitoista | Armenia | - | Liechtenstein | 3: 0 (2: 0) | |
viisitoista | Suomi | - | Bosnia-Hertsegovina | 2: 0 (0: 0) | |
19:45 | Kreikka | - | Italia | 0: 3 (0: 3) | |
UEFA> U21 EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko 7 | U21 EURO-karsinnat 2019/2020> Lohko 7' raja = '0' /> | ||||
12:00 | Valko-Venäjä | - | Gibraltar | 10: 0 (2: 0) | |
Argentiina> Primera B Nacional 2018/2019 pudotuspelit> Finaali | Primera B Nacional 2018/2019 pudotuspelit> Lopullinen' border = '0' /> | ||||
21:10 | Sarmiento de Junín | - | Central Córdoba SdE | 3: 5 (0: 0, 0: 0) pso | |
Australia> NPL Uusi Etelä-Wales 2019 | NPL Uusi Etelä-Wales 2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Mt Druitt Town Rangers | - | Manly United | 2: 1 (1: 1) | |
Australia> NPL Victoria 2019 | NPL Victoria 2019>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Green Gully SC | - | Bentleigh Vihreät | 1: 1 (0: 0) | |
08:30 | Hume City FC | - | Altona Magic SC | 2: 0 (0: 0) | |
10:00 | Dandenong Thunder | - | Oakleigh-tykit | 3: 5 (1: 3) | |
10:30 | Kingston City FC | - | Avondale FC | 1: 3 (1: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2019 | NPL Queensland 2019>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Gold Coast United | - | SWQ Thunder | 5: 2 (2: 1) | |
10:00 | Niemimaan voima | - | Itäinen lähiö | 2: 4 (1: 2) | |
Australia> NPL Western Australia 2019 | NPL Western Australia 2019>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Bayswater City SC | - | Inglewood United | 3: 0 (3: 0) | |
08:00 | ECU Joondalup | - | Perth SC | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Rockingham City FC | - | Balcatta FC | 0: 2 (0: 0) | |
08:00 | Armadale SC | - | Stirling Lions SC | 3: 0 (1: 0) | |
08:00 | Cockburn City SC | - | Sorrento FC | 4: 1 (1: 0) | |
08:00 | Perthin kunnia (Y) | - | Floreat Athena | 0: 6 (0: 2) | |
Australia> NPL Etelä-Australia 2019 | NPL Etelä-Australia 2019>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide Blue Eagles | - | Adelaide Comets | 2: 1 (1: 0) | |
06:30 | MetroStars SC | - | Adelaide United (Y) | 1: 1 (0: 1) | |
06:30 | Campbelltown City SC | - | Para Hills Knights SC | 3: 1 (0: 0) | |
06:30 | Adelaide Raiders | - | Adelaide Olympic | 1: 1 (0: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2019 | NPL Capital Football 2019>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Tuggeranong United | - | Riverina Rhinos | 3: 0 (1: 0) | |
10:00 | Monaro Panthers | - | Woden Weston FC | 1: 1 (0: 0) | |
Australia> NPL Tasmania 2019 | NPL Tasmania 2019>' border = '0' /> | ||||
05:15 | Riverside Olympic | - | Kingborough Lions United | 0: 1 (0: 0) | |
07:30 | Clarence United | - | Olympia FC Warriors | 0: 6 (0: 4) | |
05:15 | Glenorchyn ritarit | - | Launceston City FC | 0: 1 (0: 1) | |
Brasilia> Serie A 2019 | Série A 2019>' raja = '0' /> | ||||
00:30 | Vasco da Gama | - | Kansainvälinen | 2: 1 (2: 0) | |
20:30 | Palmuja | - | Athletico Paranaense | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Vahvuus | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | risteily | - | Corinthians SP | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | Ceará - CE | - | Bahia - BA | 0: 0 (0: 0) | |
Brasilia> Série B 2019 | Série B 2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | musta silta | - | Botafogo - SP | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Länsi - SP | - | Figueirense - SC | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | Criciuma - SC | - | Villa Nova - GO | 1: 1 (0: 0) | |
20:30 | Brazil de Pelotas - RS | - | Rautatieliikenteen työntekijä - PR | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | Coritiba FC | - | Parana-klubi | 2: 3 (1: 1) | |
Chile> Cup 2019> 2. kierros | Cup 2019> 2. Kierros' border = '0' /> | ||||
20:00 | Trasandino | - | Everton | 0: 1 (0: 0) | |
20:00 | Rangers | - | Chilen yliopisto | 0: 2 (0: 2) | |
20:30 | Magellan | - | Union La Calera | 0: 2 (0: 1) | |
20:30 | Melipilla | - | Espanjan unioni | 0: 0 (0: 0) | |
22:30 | Santiago Wanderers | - | Audax Italiano | 1: 2 (1: 1) | |
23:00 | Vallenar | - | Cobresal | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Santa Cruz | - | O'Higgins | 3: 2 (2: 0) | |
Kiina> Superliiga 2019 | Superliiga 2019>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Wuhan Zall FC | - | Henan Jianye | 0: 0 (0: 0) | |
Kiina> League One 2019 | League One 2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Zheijiang Greentown | - | Shanghai Shenxin | 5: 0 (2: 0) | |
Tanska> 2. Divisioonan karsinta 2018/2019 | 2. Divisioonan karsinta 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Hillerød GI | - | Tarup-Paarup IF | 0: 2 (0: 1) | |
Tanska> Nuorten U19-poikaliiga 2018/2019 | Nuorten U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Aarhus GF | - | Lyngby BK | 4: 0 (3: 0) | |
12:00 | Aalborg BK | - | Silkeborg IF | 2: 2 (1: 0) | |
Tanska> Nuorten U19-poikien divisioonat 2018/2019 | Nuorten U19-pojat divisioonat 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Helsingør | - | HB Køge | 1: 3 (1: 1) | |
12:00 | FC Roskilde | - | Holbæk B&I | 6: 3 (4: 1) | |
14:15 | Hellerup I. | - | Randers SK Freja | 2: 0 (1: 0) | |
14:15 | Næsby BK | - | B.93 Kööpenhamina | 3: 2 (1: 2) | |
14:15 | FK Viborg | - | AB Gladsaxe | 1: 4 (0: 2) | |
14:15 | Hvidovre IF | - | Næstved BK | 1: 0 (0: 0) | |
Tanska> Nuorten B U17 Drenge Ligaen 2018/2019 | Nuorten B U17 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Esbjerg fB | - | FC Nordsjælland | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | Aarhus GF | - | Lyngby BK | 2: 3 (1: 2) | |
14:15 | Aalborg BK | - | Silkeborg IF | 1: 4 (1: 4) | |
Tanska> Nuorten B U17-poikaryhmät 2018/2019 | Nuorten B U17-poikaryhmät 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Roskilde | - | Holbæk B&I | 9: 3 (2: 2) | |
12:00 | Hvidovre IF | - | Næstved BK | 3: 1 (1: 0) | |
14:15 | FC Helsingør | - | HB Køge | 0: 3 (0: 2) | |
14:15 | Hellerup I. | - | Slagelse B&I | 6: 5 (2: 1) | |
14:15 | Næsby BK | - | B.93 Kööpenhamina | 2: 5 (1: 0) | |
14:15 | FK Viborg | - | AB Gladsaxe | 5: 0 (4: 0) | |
Ecuador> Sarja B 2019 | Serie B 2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Store League | - | Santa Rita | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Portoviejo-liiga | - | Itsenäiset juniorit | 2: 0 (1: 0) | |
21:00 | Orense SC | - | Nuorten klaani | 5: 0 (1: 0) | |
21:00 | Atlético Santo Domingo | - | Viltti | 2: 1 (2: 0) | |
Viro> Viron Cup 2019/2020> 1. kierros | Estonian Cup 2019/2020> 1. kierros' border = '0' /> | ||||
08:45 | FC Helios | - | Jalkapallomelu II | 5: 1 | |
Saksa> Oberliga Mittelrhein 2018/2019 | Oberliga Mittelrhein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | 1. FC Dueren | - | FC Wegberg-Beeck | 1: 1 (0: 0) | |
Saksa> Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 | Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | Hansa Rostock II | 2: 3 (1: 0) | |
13:00 | Hertha Zehlendorf | - | TSG Neustrelitz | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | Torgelower FC Greif | 3: 2 (2: 0) | |
13:00 | SV Lichtenberg 47 | - | CFC Hertha 06 | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | FC Anker Wismar | - | FC Strausberg | 2: 2 (0: 0) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | TeBe Berliini | 1: 7 (0: 4) | |
13:00 | Sinivalkoinen 90 Berliini | - | 1. FC Lok Stendal | 6: 2 (1: 1) | |
13:00 | Greifswalder FC | - | SC Staaken | 3: 6 (2: 4) | |
Saksa> Playoffs Regionalliga 2019 Bayern> 2. kierros | Playoffs Regionalliga 2019 Bayern> 2. Kierros' raja = '0' /> | ||||
15:00 | TSV 1896 Rain am Lech | - | DJK Gebenbach | 0: 1 (0: 0) | |
Saksa> Nuorten B mestaruuskilpailut 2018/2019> Välierät | Nuorten B-mestaruuskisat 2018/2019> Välierät' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Köln | - | Bayern München | 4: 0 (0: 0) | |
14:00 | VfL Wolfsburg | - | Borussia Dortmund | 0: 2 (0: 1) | |
Irlanti> Premier Division 2019 | Premier-divisioona 2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Shamrock Rovers | - | Derry City | 2: 2 (0: 0) | |
19:45 | Sligo Rovers | - | Pyhän Patrickin urheilullinen | 1: 1 (0: 0) | |
20:00 | Löydä harput | - | Dundalk FC | 0: 3 (0: 2) | |
Irlanti> 1. divisioona 2019 | Ensimmäinen divisioona 2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bray Wanderers | - | Shelbourne FC | 0: 1 (0: 1) | |
viisitoista | Drogheda United | - | Athlone Town | 4: 2 (3: 0) | |
18:30 | Limerick FC | - | Galway United | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | Cabinteely FC | - | Cobh Ramblers | 2: 2 (1: 2) | |
19:30 | Longford Town | - | Wexford FC | 1: 0 (0: 0) | |
Italia> Serie C Playoff 2018/2019> Viimeinen kierros | Serie C Playoff 2018/2019> Viimeinen kierros' border = '0' /> | ||||
19:30 | Piacenza jalkapallo | - | Trapanin jalkapallo | 0: 0 (0: 0) | |
Italia> Serie C Playout 2018/2019> Finaali | Serie C Playout 2018/2019> Lopullinen' raja = '0' /> | ||||
19:30 | Bisceglie | - | Lucchese | 2: 3 (0: 0, 1: 0, 1: 0) pso | |
Japani> J2 League 2019 | J2 League 2019>' border = '0' /> | ||||
06:00 | V-Varen Nagasaki | - | Okayaman fasaani | 2: 3 (0: 1) | |
06:00 | Ventforet Kofu | - | Montedio Yamagata | 2: 2 (0: 0) | |
07:00 | FC Gifu | - | Albirex Niigata | 1: 3 (0: 1) | |
10:00 | Omiya Ardija | - | Kioton Sanga FC | 3: 1 (2: 1) | |
10:00 | Tokushima Vortis | - | Machida Zelvia | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Renofa Yamaguchi | - | Yokohama FC | 1: 1 (0: 0) | |
11:30 | FC Ryūkyū | - | Kanazawan haarat | 1: 1 (0: 1) | |
Japani> J3 League 2019 | J3 League 2019>' border = '0' /> | ||||
06:00 | FC Tokyo II | - | AC Nagano -kumppani | 1: 1 (0: 0) | |
Japani> Japanin jalkapalloliiga 2019 | Japanin jalkapalloliiga 2019>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Honda FC | - | Kaipasi Oita | 1: 0 (1: 0) | |
05:00 | FC Osaka | - | Sony Sendai | 0: 3 (0: 1) | |
05:00 | Nara-klubi | - | MIO Biwako Shiga | 1: 0 (0: 0) | |
05:00 | ReinMeer Aomori | - | Suzuka rajoittamaton | 1: 3 (0: 1) | |
Marokko> Botola Pro 1 2018/2019 | Botola Pro 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Nopea Oued Zem | - | Khouribga Olympic | 1: 0 (1: 0) | |
Hollanti> Playoffs 3/4 2018/2019> Viimeinen kierros | pudotuspelit 3/4 2018/2019> viimeinen kierros' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC Lienden | - | ASWH Ido Craft | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | Nopeat pojat | - | VV Sint Bavo | 1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0) aet | |
Nigeria> Professional League 2019 Championship | Professional League 2019 Championship>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kano-pylväät | - | Ifeanyi Uba | 2: 1 | |
viisitoista | Lobi-tähdet | - | Laulaa Aba | 1: 3 | |
19:00 | Akwa United | - | Enugu Rangers | 3: 3 | |
Norja> 2. divisioonan osasto 2 2019 | 2. Division Avdeling 2 2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Senja | - | Bærum SK | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FK Mjølner | - | Florø SK | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Åsane jalkapallo | - | Oppsal IF | 5: 0 (2: 0) | |
Peru> Ensimmäisen divisioonan 2019 avajaiset | Ensimmäisen divisioonan 2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Cesar Vallejon yliopisto | - | Yliopistoliitto | 1: 0 (0: 0) | |
19:15 | Kunnan urheilu | - | Mannucci | 1: 1 (1: 1) | |
21:30 | Urheileva Cristal | - | Kaksikansallinen urheilu | 3: 1 (1: 1) | |
23:45 | Urheilupojat | - | Urheilu Huancayo | 0: 1 (0: 0) | |
Peru> Toinen divisioona 2019 | Toinen divisioona 2019>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Urheilu Coopsol | - | Juan Aurich | 1: 1 (0: 1) | |
Espanja> Toinen liiga 2018/2019 | Toinen divisioona 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Extremadura UD | - | RCD Mallorca | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Kalifornia Osasuna | - | Todellinen Oviedo | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | UD Almeria | - | Albacete | 3: 0 (0: 0) | |
19:30 | Granada CF | - | JKr Alcorcón | 2: 1 (2: 0) | |
19:30 | Urheileva Gijon | - | Cadiz CF | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Deportivo La Coruña | - | Cordoba CF | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Malaga CF | - | Elche CF | 3: 0 (1: 0) | |
Ruotsi> Superettan 2019 | Superettan 2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Trelleborgs FF | - | Degerfors IF | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Västerås SK | - | Minä Frej | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | JOS Brommapojkarna | - | Mjällby AIF | 1: 1 (0: 0) | |
Ruotsi> Svenska Cupen 2019/2020> 1. kierros | Svenska Cupen 2019/2020> 1. Kierros' border = '0' /> | ||||
11:00 | BK Astrio | - | Höganäs BK | 2: 0 | |
Ruotsi> Division 1 Norra 2019 | Division 1 Norra 2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Akropolis IF | - | Nyköpings BIS | 2: 0 | |
15:00 | BK Hyökkääjä | - | Rynninge I. | 3: 2 | |
15:00 | Gefle IF | - | Sollentuna FK | 0: 0 | |
15:00 | Karlslunds IF | - | FC Linköping City | 0: 0 | |
Ruotsi> Division 1 Södra 2019 | Division 1 Södra 2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Eskilsminne IF | - | IFK Värnamo | 1: 2 | |
15:00 | Kristianstad FC | - | Utsiktens BK | 2: 1 | |
15:00 | Ljungskile SK | - | Landskrona Bois | 3: 0 | |
15:00 | JOS sorvit | - | Assyrian Turabdin IK | 3: 1 | |
Sveitsi> Ensimmäisen liigan pudotuspelit 2018/2019> Putoamiskierros | Erste Liga Playoff 2018/2019> Karsintakierros' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Baden | - | FC Black Stars Basel | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | FC Tuggen | - | Etoile Carouge FC | 1: 2 (0: 0) | |
Sveitsi> U18 U18 League 2018/2019 Playout> 1. kierros | U18 U18 League 2018/2019 Playout> 1. Kierros' border = '0' /> | ||||
13:00 | Heinäsirkka Club Zürich | - | FC Biel / Bienne | 3: 3 (1: 1) | |
13:00 | FC Zürich | - | Team Vaud | 5: 0 (4: 0) | |
Ukraina> Putoaminen 2018/2019> Putoaminen | Putoaminen 2018/2019> Putoaminen' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kolos Kovalivka | - | Tšernomorets Odessa | 2: 0 (0: 0) | |
viisitoista | Volyn lutsk | - | Karpaty Lviv | 0: 3 hajoaa. | |
Uruguay> Toinen divisioona 2019 | Toinen divisioona 2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Ateena | - | Keski-espanja | 3: 2 (3: 0) | |
19:00 | Etelä-Amerikka | - | Albion | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | pieni mäki | - | Vääntömomentti | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Rentistas | - | Kaunis näkymä | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | Espanjalainen huvila | - | Tacuarembo | 0: 1 (0: 0) | |
Yhdysvallat> Major League Soccer 2019 | Major League Soccer 2019>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Toronto FC | - | Urheileva Kansas City | 2: 2 (1: 1) | |
20:30 | San Josen maanjäristykset | - | FC Dallas | 2: 2 (0: 1) | |
USA> USL Championship 2019 | USL Championship 2019>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Atlanta United 2 | - | New York RB II | 1: 3 (0: 1) | |
03:30 | Phoenix Rising | - | Tulsa-katkarapuja | 5: 0 (3: 0) | |
22:00 | Swope Park Rangers | - | Charlotte-itsenäisyys | 0: 0 (0: 0) |