CAF> CAF: n Mestarien liiga 2020/2021> Lohko B | CAF: n Mestarien liiga 2020/2021> Lohko B' raja = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | CR Bélouizdad | - | Al Hilal Omdurman | -: - | |
CAF> U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Kolmas sija | U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Kolmas sija' border = '0' /> | ||||
20:00 | Gambia | - | Tunisia | -: - | |
Algeria> Ligue 1 2020/2021 | Ligue 1 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
CA Bordj Bou Arreridj | - | MC Alger | resch. | ||
CR Bélouizdad | - | JS Saoura | resch. | ||
14:00 | WA Tlemcen | - | NC Lean | -: - | |
14:00 | CS Constantine | - | NA Hussein Dey | -: - | |
14:00 | Yhdysvaltain Biskra | - | ES Setif | -: - | |
14:00 | RC Rélizane | - | USM Bel Abbes | -: - | |
15:00 | JS Kabylie | - | Olympia-Medea | -: - | |
Argentiina> 1. divisioona 2021 | Ensimmäinen divisioona 2021>' border = '0' /> | ||||
22:15 | Newellin vanhat pojat | - | Itsenäinen | -: - | |
Argentiina> Primera B Metropolitana 2021 avaaminen | First Metropolitan B 2021 Opening>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Viestintä Buenos Airesista | - | Deportivo Merlo | -: - | |
Argentiina> Argentiinan Super Cup 2019> Finaali | Argentiinan Super Cup 2019> Lopullinen' raja = '0' /> | ||||
01:10 | Racing Club | - | River Plate | 0: 5 (0: 1) | |
Argentiina> Varaliiga 2021 | Varaliiga 2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | San Lorenzo II | - | Hurrikaani II | -: - | |
12:00 | Velez Sarsfield II | - | Boca Juniors II | -: - | |
12:00 | Sarmiento de Junín II | - | Córdoba II -työpajat | -: - | |
12:00 | Paraná II: n suojelija | - | Santa Fe II: n liitto | -: - | |
12:00 | Newellin vanhat pojat II | - | Itsenäinen II | -: - | |
12:00 | La Plata II: n voimistelu | - | Puolustus ja oikeus II | -: - | |
12:00 | Racing Club de Avellaneda II | - | Rosario Central II | -: - | |
12:00 | Lanús II | - | Atlético Tucumán II | -: - | |
12:00 | Godoy Cruz II | - | Platense II | -: - | |
12:00 | Sarandí Arsenal II | - | Opiskelijat II | -: - | |
12:00 | Kolumbus Santa Fe II: sta | - | Aldosivi II | -: - | |
12:00 | Central Córdoba SdE II | - | Banfield II | -: - | |
12:00 | Jokilaatta II | - | Argentinos Juniors II | -: - | |
Armenia> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Gandzasar Kapan | - | FC Ararat | dnp | ||
10:00 | Pyunik FC | - | FC Alashkert | -: - | |
Australia> A-liiga 2020/2021 | A-liiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
08:35 | Adelaide United | - | Newcastle United Jets | -: - | |
Australia> NPL Victoria 2021 | NPL Victoria 2021>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Melbournen ritarit | - | Dandenong Thunder | -: - | |
08:30 | Etelä-Melbournen FC | - | Itäiset lionit | -: - | |
09:00 | Green Gully SC | - | Hume City FC | -: - | |
09:15 | Bentleigh Vihreät | - | Port Melbournen haita | -: - | |
09:30 | Dandenong City SC | - | Pyhän Albansin pyhät | -: - | |
09:30 | Oakleigh-tykit | - | Heidelberg United | -: - | |
Australia> NPL Queensland 2021 | NPL Queensland 2021>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Niemimaan voima | - | Logan Lightning FC | -: - | |
Itävalta> 2. liiga 2020/2021 | 2. Liiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SKU Amstetten | - | SV Lafnitz | -: - | |
17:30 | Floridsdorfer AC | - | FC Wacker Innsbruck | -: - | |
17:30 | Kapfenberger SV 1919 | - | Hyökkääjä Steyr | -: - | |
17:30 | Itävalta Lustenau | - | FC Blau Weiß Linz | -: - | |
17:30 | FC Juniors OÖ | - | Rapid Wien (A) | -: - | |
Itävalta> Regionalliga Ost 2020/2021 | Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
SC Neusiedl / Katso 1919 | - | FC muuraus | resch. | ||
Yhdysvallat Draßburg | - | SV Stripfing / Weiden | resch. | ||
FC Mannsdorf / Großenzersdorf | - | SC Wiener Viktoria | resch. | ||
Valko-Venäjä> Kubok 2020/2021> Puolivälierät | Kubok 2020/2021> Puolivälierät' border = '0' /> | ||||
23:00 | FK Minsk | - | FK Isloch Minsk | -: - | |
Belgia> Ensiluokkainen A 2020/2021 | Ensimmäinen luokka A 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
19:45 | Urheileva Charleroi | - | Sint-Truidense VV | -: - | |
Belgia> 1. divisioona B 2020/2021 | Ensimmäinen luokka B 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
19:00 | Lierse Kempenzonen | - | Union St.Gilloise | -: - | |
Bosnia-Hertsegovina> Premier Liga 2020/2021 | Premier Liga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
viisitoista | Velež Mostar | - | Taistelija Banja Luka | -: - | |
Brasilia> Campeonato Carioca 2021 Guanabara Cup | Carioca Championship 2021 Guanabara Cup>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Resende - RJ | - | Fluminense RJ | 2: 1 (0: 0) | |
Brasilia> Campeonato Mineiro 2021 | Minas Gerais Championship 2021>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Tombense - MG | - | Atlético Mineiro | 1: 2 (1: 1) | |
Brasilia> Campeonato Gaúcho 2021 | Gaúcho Championship 2021>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Nuoriso - RS | - | Sao Luiz - RS | 1: 2 (0: 2) | |
Kolumbia> Ensimmäinen A 2021-avaaminen | Ensimmäinen A 2021 -aukko>' border = '0' /> | ||||
01:05 | Santa Fe | - | Urheilu Tolima | 3: 2 (1: 0) | |
23:00 | Riippumaton Medellin | - | Oma pääoma | -: - | |
Kroatia> 1. HNL 2020/2021 | 1. HNL 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
viisitoista | NK Istra 1961 | - | HNK Šibenik | -: - | |
Kroatia> 2. HNL 2020/2021 | 2. HNL 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
14:00 | NK Dugopolje | - | Kroatialainen Dragovoljac | -: - | |
14:30 | NK Međimurje | - | NK Orijent Rijeka | -: - | |
14:30 | NK Inter Zapresic | - | NK Dubrava | -: - | |
Kypros> 1. divisioona 2020/2021 Abstieg | Ensimmäisen divisioonan 2020/2021 karsinta>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Karmiotissa Polemidion | - | Enosis Neon Paralimni | -: - | |
Tšekki> 1. jalkapalloliiga 2020/2021 | 1. jalkapalloliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
FK Pardubice | - | 1. FC Slovácko | resch. | ||
Tšekki> 2. jalkapalloliiga 2020/2021 | 2. jalkapalloliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Vysočina Jihlava | - | Slavoj Vyšehrad | -: - | |
Tanska> 1. Division 2020/2021 | 1. Division 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Fredericia | - | Hobro I. | -: - | |
18:00 | Skive I. | - | Viborg FF | -: - | |
Tanska> Naiset Gjensidige Kvindeliga 2020/2021 | Naiset Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC Thy-Thisted Q | - | Aalborg BK | -: - | |
Egypti> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Wadi Degla FC | - | Ismaily | -: - | |
15:00 | Ittihad El-Iskandary | - | El-Entag El-Harby | -: - | |
viisitoista | Tala'ea El-Gaish SC | - | ENPPI | -: - | |
Englanti> Mestaruuskisat 2020/2021 | Championship 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Huddersfieldin kaupunki | - | Cardiff City | -: - | |
Englanti> U23 Premier League Div. 1 2020/2021 | U23 Valioliigan div. 1 2020/2021> 'raja =' 0 '/> | ||||
14:00 | Southampton FC U23 | - | Arsenal FC U23 | -: - | |
12:00 | Tottenham Hotspur U23 | - | Everton FC U23 | -: - | |
Englanti> U23 Premier League Div. 2 2020/2021 | U23 Valioliigan div. 2 2020/2021> 'raja =' 0 '/> | ||||
13:00 | Luetaan FC U23 | - | Norwich City U23 | -: - | |
14:00 | Middlesbrough FC U23 | - | Newcastle United U23 | -: - | |
13:00 | Wolverhampton Wanderers U23 | - | Leeds United U23 | -: - | |
Englanti> U23 Professional Development League 2020/2021 | U23 Professional Development League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Birmingham City U23 | - | Nottingham Forest U23 | -: - | |
Englanti> U18 FA Youth Cup 2020/2021> 3. kierros | U18 FA Youth Cup 2020/2021> 3. Kierros' border = '0' /> | ||||
19:00 | Leicester City | - | Sheffield keskiviikko | -: - | |
Englanti> U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division | U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Burton Albion | - | Bradford City | -: - | |
Viro> Mestarien liiga 2021 | |||||
FC Flora | - | Pärnun JK Bravery | resch. | ||
Viro> Superkarikas 2021> Finaali | Superkarikas 2021> Lopullinen' raja = '0' /> | ||||
viisitoista | FC Flora | - | Paiden kaupungin joukkue | -: - | |
Ranska> Kansallinen 2020/2021 | Kansallinen 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
Yhdysvaltain Boulogne | - | FC Sète | resch. | ||
viisitoista | FC Bourg-Peronnas | - | FC Bastia-Borgo | -: - | |
viisitoista | Le Mans FC | - | FC Villefranche Beaujolais | -: - | |
viisitoista | SC Bastia | - | Yhdysvaltain Concarneau | -: - | |
viisitoista | NIIN Cholet | - | Yhdysvaltain Avranches | -: - | |
viisitoista | Lyonin urheiluseura | - | Briochin-stadion | -: - | |
viisitoista | Yhdysvaltain Quevilly-Rouen | - | Yhdysvaltain Créteil-Lusitanos | -: - | |
Ranska> Coupe de France 2020/2021> 10. kierros | Coupe de France 2020/2021> 10. Kierros' raja = '0' /> | ||||
20:00 | AS Beauvais | - | Yhdysvaltain Boulogne | -: - | |
20:00 | Aubagne FC | - | Toulouse FC | -: - | |
Georgia> Erovnuli Liga 2021 | Erovnuli Liga 2021>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Samtredia | - | Dila Gori | -: - | |
16:00 | Dinamo batumi | - | FC Kobuleti | -: - | |
16:00 | Torpedo Kutaisi | - | Dinamo Tbilisi | -: - | |
Saksa> Bundesliga 2020/2021 | Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | FC Schalke 04 | - | 1. FSV Mainz 05 | -: - | |
Saksa> 2. Bundesliga 2020/2021 | 2. Bundesliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Wurzburger Kickers | - | 1. FC Heidenheim 1846 | -: - | |
17:30 | SC Paderborn 07 | - | SV Darmstadt 98 | -: - | |
Saksa> 3. liiga 2020/2021 | 3. Liiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FSV Zwickau | - | SC Verl | -: - | |
Saksa> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 | Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
FC Nöttingen | - | FC-Astoria Walldorf II | resch. | ||
Saksa> Oberliga Hamburg 2020/2021 | Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Bramfelder SV | - | Union Tornesch | resch. | ||
WTSV Concordia | - | SV Curslack-Neuengamme | resch. | ||
Hamm United | - | Uhlenhorster SC Paloma | resch. | ||
TuS Osdorf | - | SV Rugenbergen | resch. | ||
Victoria Hampuri | - | TSV Sasel | resch. | ||
Saksa> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 | Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Ludwigsfelder FC | - | FSV Martinroda | resch. | ||
Saksa> Naisten Bundesliga 2020/2021 | Naisten Bundesliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:15 | Bayer Leverkusen | - | Turbiini Potsdam | -: - | |
Ghana> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Inter-liittolaiset | - | Ashanti Gold | -: - | |
18:00 | Elmina Sharks | - | Asante Kotoko | -: - | |
Gibraltar> Premier Divison 2020/2021 | Premier Divison 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Mons Calpe S.C. | - | Manchester 62 FC | -: - | |
Honduras> Kansallinen liiga 2020/2021 Clausura | Kansallinen liiga 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Todellinen Espanja | - | Elinikä | 0: 0 | |
Hongkong> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Eteläinen piiri | - | Itä-SC | -: - | |
Unkari> NB I 2020/2021 | NB I 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
19:00 | Diósgyőr VTK | - | MTK Budapest | -: - | |
Islanti> Lengjubikarinn 2021> Lohko 2 | Lengjubikarinn 2021> Ryhmä 2' raja = '0' /> | ||||
19:00 | Víkingur Reykjavík | - | Reykjavíkiin asti | -: - | |
Islanti> Lengjubikarinn 2021> Ryhmä 3 | Lengjubikarinn 2021> Ryhmä 3' raja = '0' /> | ||||
19:00 | UMF Stjarnan | - | Keflavík ÍF | -: - | |
20:00 | ÍA Akranes | - | Sinä JOS | -: - | |
Islanti> Lengjubikarinn 2021> Lohko 4 | Lengjubikarinn 2021> Ryhmä 4' raja = '0' /> | ||||
20:00 | Fjölnir Reykjavík | - | Laaja hetki | -: - | |
Intia> Intian superliiga 2020/2021 pudotuspelit> Välierät | |||||
14:00 | FC Goa | - | Mumbai City FC | -: - | |
Intia> I-liigan 2020/2021 viimeinen kierros | I-liigan 2020/2021 viimeinen kierros>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Todellinen Kashmir | - | Churchill Brothers | 0: 0 | |
10:35 | Mohammedan SC | - | TRAU FC | -: - | |
13:30 | Punjab FC | - | Gokulam Kerala | -: - | |
Irak> Superliiga 2020/2021 | Superliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
10:45 | Al Sinaat Al Kahrabaiya | - | Al Quwa Al Jawiya | -: - | |
11:00 | Al Kahraba | - | Al Minaa | -: - | |
11:00 | Amanat Baghdad | - | Al Naft | -: - | |
11:00 | Erbil SC | - | Al Qasim SC | -: - | |
11:00 | Naft Al Basra | - | Al Hudood | -: - | |
13:00 | Al shorta | - | Sinun FC | -: - | |
15:15 | Al Najaf | - | Al Samawa | -: - | |
Kazakstan> Superkubok 2021> 3td | Superkubok 2021> 3td paikka' border = '0' /> | ||||
09:00 | Shakter Karaganda | - | FK Kairat | -: - | |
Kosovo> Superliga 2020/2021 | Superliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Besa Peja | - | KF Trepça | -: - | |
12:00 | KF Balkan | - | FK Drenica | -: - | |
Kuwait> Premier League 2020/2021 Championship | Valioliigan 2020/2021 mestaruus>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Al Fahaheel | - | Kazma SC | -: - | |
14:00 | Al Arabi SC | - | Al Salmiya SC | -: - | |
16:50 | Al Sahel | - | Al Nasr SC | -: - | |
Liettua> A Lyga 2021 | A Lyga 2021>' raja = '0' /> | ||||
FK Žalgiris | - | FK Knights | resch. | ||
16:00 | Kaunas Žalgiris | - | FK Banga Gargždai | -: - | |
Malesia> Superliiga 2021 | Super League 2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Johor Darul Ta’zim | - | Kedah Darul Aman | -: - | |
Meksiko> 1. divisioona 2020/2021 Clausura | Ensimmäisen divisioonan 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Club Necaxa | - | CF Pachuca | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | Pumas UNAM | - | Santos Laguna | 1: 0 (0: 0) | |
Meksiko> Laajennusliiga 2020/2021 Clausura | Laajennusliiga 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Club Celaya | - | Tlaxcalan kojootit | -: - | |
Meksiko> Premier de Ascenso 2020/2021, ryhmä A | Premier de Ascenso 2020/2021, ryhmä A>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Urheilullinen San Luis II | - | Mazorqueros | -: - | |
Meksiko> Premier de Ascenso 2020/2021, ryhmä B | Premier de Ascenso 2020/2021, ryhmä B>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Tykkiveneiden venesatama | - | Cafessa Jalisco | -: - | |
21:00 | Inter-ranta | - | Urheilu Dongu | -: - | |
Meksiko> Naiset Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura | Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Club Necaxa | - | Puebla FC | -: - | |
Meksiko> U20: n perusjoukot 2020/2021 Päättyy | U20: n perusjoukot 2020/2021 Päättyminen>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Puebla FC | - | UANL-tiikerit | -: - | |
16:00 | Urheilullinen San Luis | - | Deportivo Toluca | -: - | |
Meksiko> U17: n perusjoukot 2020/2021 Päättyy | U17-perusjoukot 2020/2021 Päättyminen>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Puebla FC | - | UANL-tiikerit | -: - | |
18:00 | Urheilullinen San Luis | - | Deportivo Toluca | -: - | |
Alankomaat> Eredivisie 2020/2021 | Eredivisie 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Emmen | - | Sparta Rotterdam | -: - | |
Alankomaat> Eerste Divisie 2020/2021 | Ensimmäinen divisioona 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
17:45 | Helmond Sport | - | NEC Nijmegen | -: - | |
17:45 | FC Utrecht (J) | - | MVV | -: - | |
20:00 | TOP US | - | Mene eteenpäin Eagles | -: - | |
20:00 | SC Cambuur | - | SC Telstar | -: - | |
Alankomaat> Women Eredivisie 2020/2021 | Women Eredivisie 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SBV Excelsior | - | vv Alkmaar | -: - | |
18:30 | AFC Ajax | - | sc Heerenveen | -: - | |
18:30 | ADO Den Haag | - | FC Twente | -: - | |
Pohjois-Irlanti> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Carrick Rangers | - | Glentoran Belfast | -: - | |
Panama> Panamanian League 2021 avaaminen | Panaman liiga 2021 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Herrera FC | - | Veraguas 2010 | -: - | |
Paraguay> Ensimmäisen divisioonan 2021 Apertura | Ensimmäisen divisioonan 2021 Apertura>' border = '0' /> | ||||
21:15 | River Plate | - | Guaireña FC | -: - | |
23:30 | 12. lokakuuta Itauguá | - | Vapaus | -: - | |
Puola> Ekstraklasa 2020/2021 | Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Wisla Krakova | - | Gornik Zabrze | -: - | |
Puola> I liiga 2020/2021 | I liiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Odra Opole | - | OKS Stomil Olsztyn | -: - | |
16:00 | Kupari Legnica | - | GKS Bełchatów | -: - | |
16:40 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | - | Sandecja Nowy Sącz | -: - | |
Portugali> Ensimmäinen liiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Paços de Ferreira | - | Kansallinen CD | -: - | |
20:45 | Sporting CP | - | CD Santa Clara | -: - | |
Portugali> U23 Liga Revelation 2020/2021 Champion Qualification | U23 Liga Revelation 2020/2021 Champion Qualification>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Leixões SC | - | FC Famalicão | -: - | |
Portugali> U23 Liga Revelation 2020/2021 Cup-karsinta | U23 Liga Revelation 2020/2021 Cup-karsinta>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Portimonense SC | - | SL Benfica | -: - | |
Romania> Liga 1 2020/2021 | Liiga 1 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
15:30 | Sepsi OSK | - | Chindia Targoviste | -: - | |
18:30 | FC Viitorul Constanța | - | Academica Clinceni | -: - | |
Saudi-Arabia> Valioliiga 2020/2021 | Valioliiga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:10 | Abha-klubi | - | Al Fateh | -: - | |
13:15 | Al Ain | - | Al Faisaly | -: - | |
15:20 | Al Ettifaq | - | Al Nassr | -: - | |
15:35 | Al Shabab | - | Al Qadsiah | -: - | |
17:35 | Al Ittihad | - | Al Wehda | -: - | |
17:35 | Al Hilal | - | Al Ra’ed | -: - | |
Skotlanti> Mestaruuskisat 2020/2021 | Championship 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Raith Rovers | - | Dunfermline Athletic | resch. | ||
Etelä-Afrikka> Premier Soccer League 2020/2021 | Premier Soccer League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SuperSport United | - | TS Galaxy | -: - | |
Espanja> 1. divisioona 2020/2021 | Ensimmäinen divisioona 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
20:00 | Valencia CF | - | Villarreal CF | -: - | |
Espanja> Toinen liiga 2020/2021 | Toinen divisioona 2020/2021>' raja = '0' /> | ||||
20:00 | Espanyol Barcelona | - | Todellinen Oviedo | -: - | |
Sveitsi> Challenge League 2020/2021 | Challenge League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Chiasso | - | FC Aarau | -: - | |
18:00 | FC Schaffhausen | - | Lausanne-Ouchy -stadion | -: - | |
19:00 | Heinäsirkka-klubi Zürich | - | FC Winterthur | -: - | |
19:00 | FC Wil 1900 | - | Neuchâtel Xamax FCS | -: - | |
Turkki> 1. Lig 2020/2021 | 1. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
16:00 | İstanbulspor AŞ | - | Keçiörengücü | -: - | |
Uruguay> Ensimmäisen divisioonan 2020 Clausura | Ensimmäisen divisioonan 2020 Clausura>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Montevideo Wanderers | - | Montevideon kaupungin vääntömomentti | -: - |